logo facebook telefon +420 601 147 593-4

O nás


 

Nestíháte? Zaúkolujte nás!

 

Nestíháte být současně na všech místech, kde byste měli být? Nebaví Vás některé činnosti nebo s nimi prostě nechcete trávit svůj čas a energii? Nechcete obtěžovat své okolí žádostmi o pomoc a být mu zavázáni?

Pak jste u nás správně.

Známe to. Žijeme v rychlé době, jedeme v rychlém pruhu a pro samé povinnosti doma i v zaměstnání či podnikání je čím dál těžší si udělat čas na ty nejbližší a sami na sebe – zkrátka na to, co je důležité, co nás opravdu baví a uspokojuje. Zároveň tu jsou však ti, kterým do tohoto “rychlého pruhu” chybí nájezdová rampa.

Naším cílem je tuto mezeru překlenout. Zajistíme Vám prověřené, spolehlivé a flexibilní pomocníky, které si můžete zaúkolovat. Jim otevřeme onu nájezdovou rampu.

Ookolníci jsou např. studenti, kteří potřebují pracovní zkušenost. Matky, které se potřebují věnovat svým dětem, rodině a zároveň chtějí zachovat kontakt s okolním světem, přestože jim málokterý zaměstnavatel umožní flexibilní pracovní podmínky. Důchodci, kteří se stále chtějí aktivně zapojovat do chodu společnosti, a kterým doplňkový příjem zvýší kvalitu života.S radostí:

 

  • Dohlédnou na Váš dům či byt během Vaší dovolené, služební cesty i dlouhodobého pobytu mimo domov a postarají se dle Vašich instrukcí
  • Počkají u Vás doma na řemeslníka
  • Ohlídají Vašeho domácího mazlíčka během Vaší dovolené nebo služební cesty
  • Zavezou Vaše auto do servisu nebo oběhnou jiné pochůzky dle Vašeho zadání
  • Zavedou Vaše ratolesti ze školy domů, na kroužky nebo k Vám do práce
  • Budou Vaším asistentem při průzkumu trhu, organizování akcí či objednávání schůzek

Ookolníka seženete jednoduše a kdykoliv, přímo na webu.

 

 

Naše reference:

 

“Jako matce dvou malých dětí s náročným zaměstnáním, manželem, který se nedomluví česky a babičkami a dědečky,  byť obětavými, ale daleko na to, aby pomohli vždy, kdy potřebuji, mi pomoc přes ookol.cz přišla vhod. Majitele firmy už dlouho osobně znám, a to usnadnilo mé rozhodnutí využít jejich služeb.”

 

Stanislava Paulsen, Head of Sales, BlueLink International

 
Časté dotazy