logo facebook telefon +420 601 147 593-4

Stát se pomocníkem

E-mail
Heslo
 
Heslo znovu

Jak to funguje

 

Jak se stát pomocníkem

 

V případě, že se chcete sami stát naším pomocníkem anebo chcete doporučit Vaši kamarádku/kamaráda, prosím kontaktujte nás na info@ookol.cz.

Velmi nám záleží na spokojenosti našich zákazníků a kvalitě služeb, a proto všechny naše pomocníky osobně poznáváme a pečlivě prověřujeme.

Sjednáme si s Vámi rozhovor, při něm se vzájemně představíme a domluvíme na všem potřebném, zejména které druhy úkolů Vás zajímají,  ve kterých lokalitách, jaké jsou Vaše časové možnosti, seznámíme Vás s podmínkami spolupráce a pokud si vzájemně padneme do oka, poskytneme Vám přihlašovací údaje.

 

Přijímání úkolů

 

Po přihlášení se Vám na Vašem profilu  nabízejí všechny úkoly, které odpovídají Vámi zadaným kritériím. Prohlédněte si je a přijměte ty, které Vám vyhovují. Ty nevyhovující odmítněte.

 

Potvrzení

 

Zadavatel úkolu dostane zprávu, že jste úkol přijal a je vyzván k definitivnímu potvrzení. Jakmile tak učiní, emailem Vám pošleme rekapitulaci úkolu a potřebné kontaktní údaje.

 

Hotovo

 

Zkontrolujte hodnocení a s úsměvem na další úkol.

 

Odměna

 

Souhrn Vašich odměn bude převáděn na Vás účet jednou za čtrnáct dní. Vyplacené i nevyplacené odměny můžete sledovat v sekci Vyúčtování na Vašem Ookol profilu. Tam budou také k dispozici  měsíční přehledy Vašich úkolů.